AVfol Decor - Mozaika Skyline, 1,65m šíře, 1,5mm, metráž
AVfol Decor - Mozaika Skyline, 1,65m šíře, 1,5mm, metráž

AVfol Decor - Mozaika Skyline, 1,65m šíře, 1,5mm, metráž

V_98843165
Zavolejte nám pro informace
1 766,00 Kč
S DPH

AVfol je vyrobena ze dvou vrstev prémiové PVC fólie, vyztužené tkanou polyesterovou síťovinou. 


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 766,00 Kč

 

 
„PEARL” je označení fólie, která má povrchovou úpravu obohacenou o speciální složky. Složení, proces a použitá technologie dodává fóliím vytvořeným tímto způsobem prémiový vzhled. Zrcadlení světelných paprsků, třpyt, oslnivý a vždy perfektně vypadající bazén jsou přednostmi fólií AVFOL DECOR „PEARL”
 AVfol DECOR nabízí vzory klasických i modernizovaných mozaikových obkladů a také vzory inspirované přírodními jevy. Fólie řady DECOR dodají bazénu perfektní a moderní vzhled.

Fólie je vyrobena ze dvou vrstev prémiového PVC-P vyztuženého tkanou polyesterovou síťovinou. Vzory fólií AVfol Decor jsou tištěny pod vrstvou ochranného laku. Povrch fólie je navíc opatřen vysoce kvalitním ochranným lakem, který chrání fólii před poškozením, stárnutím, zvyšuje UV stabilitu, zamezuje růstu a usazování bakterií a chrání barevný dekor před vyblednutím. Tato struktura zajišťuje, že fólie zůstane nepoškozena i v případě vytvoření trhliny v tělese bazénu. AVfol Decor zajišťuje perfektní a moderní vzhled bazénu.


SCHÉMA SLOŽENÍ FÓLIE AVFOL DECORNo reviews