• -873,00 Kč
CTX-100 Kyslíkové tablety 6kg

CTX-100 Kyslíkové tablety 6kg

AS-03178
Skladem
2 590,00 Kč 3 463,00 Kč -873,00 Kč
S DPH

Tablety aktivního kyslíku 100 g. Používejte výhradně spolu s CTX-540 jako doplněk dezinfekce bazénu. Samostatné použití tohoto přípravku je pro dezinfekci bazénu nedostačující. (1-2 tablety na 10 m3 vody)

Bezchlorová chemie - Aktivní kyslík CTX-100 (tablety) 6kg

V soukromých bazénech lze použít bezchlorovou dezinfekci na bázi aktivního kyslíku a aktivačního mikrobicidu. Toto nedráždivé ošetření bazénové vody je kompatibilní s použitím chlorové i bromové dezinfekce

Forma přípravku a účinné látky:

Popis a účel použití:

Tento tabletový přípravek na bázi aktivního kyslíku je určen k dezinfekci a údržbě vody v bazénech.
Přípravek obsahuje: 90-100 g/100 g peroxosíran pentadraselný.

Návod na použití a dávkování:

PRVOTNÍ DÁVKOVÁNÍ: 1 tabletu CTX-100 na 5 m3 vody
DALŠÍ DÁVKOVÁNÍ: 2 tablety CTX-100 5 m3 / týden
Prvotní dávkování je třeba opakovat při prvních náznacích zákalu vody.

Bezchlórový přípravek. Ve vodě ošetřené CTX -100 není cítit nepříjemný zápach chloru a nedráždí oči, při rozpouštění CTX-100 ve vodě dochází k silné oxidaci, která je schopná eliminovat organické látky, škodlivé mikroorganismy obsažené ve vodě i chloraminy (vázaný chlor), voda ošetřená aktivním kyslíkem nevysušuje kůži ani vlasy.

Pro správnou funkci je nutné CTX-100 doplnit přípravkem CTX-540 (mikrobicid). Aktivní kyslík se na rozdíl od chloru neslučuje s organickým dusíkem, který tvoří nežádoucí chloraminy kombinovaný chlór) dráždící oči a sliznice, je však s chlorem plně kompatibilní.

Potřebné množství CTX-100 rozmíchejte s vodou ve větší plastové nádobě a roztok rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu. Aplikaci přípravku provádějte bez přítomnosti plavců v bazénu, nejlépe v podvečer.

Uved'te do provozu vaše filtrační zařízení na cca 2 hodiny. Pak ověřte obsah aktivního kyslíku ve vodě pomocí testovací soupravy (např. testerem kód 03182). Pokud je obsah aktivního kysliku vyšší než 1 g/m3, je nutno vyčkat a používat bazén až poté, co jeho hodnota klesne pod nebo a uvedenou výši.

42 ks
žádná hodnocení

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na Vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies.