B Line Robotic B100
B Line Robotic B100

B Line Robotic B100

PO_B100
Zavolejte nám pro informace
33 411,00 Kč
S DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 33 411,00 Kč

 
Vynikající sací výkon díky nastavitelným tryskám
Bazénové vysavače BWT B 100 mají díky nastavitelným sacím tryskám vynikající sací výkon (19 m3/h <28 500 l/cyklus). Čím blíže je robot povrchu, tím je výkonnější. Sací výkon se přizpůsobuje i množství a typu znečištění, které má vysavač zachytit.
Efektivní pohyb
Čtyři velká kola usnadňují BWT robotickým vysavačům pohyb po dně bazénu. Snadno se vyrovnávají s překážkami a lehce se pohybují mezi hračkami zapomenutými na dně bazénu. Jednoduchý a nekompromisní způsob pohybu je ideální pro rodinný bazén.
4D filtr
Robotické vysavače BWT jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má retenční kapacitu čtyřikrát lepší než kterýkoli jiný. Technologie filtru 4D využívá speciální filtrační tkaninu, která má filtrační schopnost 2 mikrony. Díky tomu zaručuje BWT nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.
Inteligentní pohyb
Roboti BWT obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zajišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čištění. Dno bazénu je dokonale čisté, a to s minimem pojezdů v rekordním čase.
12286
No reviews