P Line Robotic P400
P Line Robotic P400

P Line Robotic P400

PO_P400
Zavolejte nám pro informace
43 218,00 Kč
S DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 43 218,00 Kč

 
Nepřekonatelný sací výkon
Hlavním znakem BWT robotických vysavačů je nejvýkonnější sání ze všech robotů dostupných na trhu (19 m3/h <28 500 l/cyklus). Mohou dosáhnout až dvojnásobku sacího výkonu díky přesnému nastavení sacích otvorů. Čím více se přibližují k dané ploše při vysávání, tím je sání výkonnější. Sání lze nastavit tak, aby efektivně zachytávalo různé druhy nečistot. Díky nízkému nastavení sacích otvorů lze efektivně odstranit každé zrnko písku např. u bazénů nacházejících se v blízkosti pláže.
Inteligentní pohyb
Roboti BWT obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zajišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čištění. Dno bazénu je dokonale čisté, a to s minimem pojezdů v rekordním čase.
4D filtr
Robotické vysavače BWT jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má retenční kapacitu čtyřikrát lepší než kterýkoli jiný. Technologie filtru 4D využívá speciální filtrační tkaninu, která má filtrační schopnost 2 mikrony. Díky tomu zaručuje BWT nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.
Snadné čištění
BWT robotické vysavače jsou intuitivní a jednoduché na obsluhu. Zapnete je, a to je vše. Po vyčištění se automaticky vypnou. Filtr lze snadno vyjmout a vyčistit, a to pouhým stisknutím tlačítka, aniž byste si zašpinili ruce. Navíc vždy víte, kdy potřebuje vyčistit, a to díky průhlednému krytu, který vám umožní sledovat míru znečistění filtru. Na nutnost výměny filtru vás navíc upozorní kontrolka umístěná na transformátoru.
Anti-​twist kabel
Bazénový vysavač je vybaven 16 m dlouhým anti-​twist kabelem, který umožňuje vysavači úplnou svobodu pohybu – už žádné kroucení nebo zauzlování kabelu.
11800
No reviews