Lamela plovoucí PVC šedá 60x14mm P6003
Lamela plovoucí PVC 60x14mm řez
Lamela plovoucí PVC 60x14mm průměr návinu
Lamela plovoucí PVC šedá 60x14mm P6003
Lamela plovoucí PVC 60x14mm řez
Lamela plovoucí PVC 60x14mm průměr návinu

Bazénová lamela plovoucí PVC tmavě šedá 60x14mm P6003

AR-P6003
Termín dodávky po dohodě
2 344,00 Kč
S DPH

PVC trojkomorové plovoucí lamely v tmavě šedé barvě jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC-U (Tvrzený polyvinylchlorid), které vykazuje díky svému chemickému složení velmi dobrou odolnost proti chemikáliím a UV záření. Délka lamel do 6m, cena včetně koncovek.

Základní cena 1m2 lamelového krytu bez dopravy a balného


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 2 344,00 Kč

 

Lamelový kryt hladiny bazénu lamela PVC 60x14mm Šedá dunkelgrau/dark grey P6003 - základní cena lamel. Plastové lamely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC-U (Tvrzený polyvinylchlorid), které vykazuje díky svému chemickému složení velmi dobrou odolnost proti chemikáliím a UV záření. Oblý a dokonale hladký povrch umožňuje snadné stékání vody a jednoduché mechanické čištění od usazenin. Snadný posun lamel po hladině je zajištěn pomocí ukončovacích oblých zátek. Tyto také zajišťují těsnost jednotlivých vzduchových komor. Všechny mají tříkomorový profil, odlišují se pouze velikostí komor, tedy i celých lamel. Čím větší profil, tím lepší izolační a bezpečnostní vlastnosti. Ve výrobě lze realizovat úpravy tvarů lamel pro oblouky či zkosení atd.

Výhody lamelového zakrytí hladiny bazénu

  • tepelná izolace (běžné teplotní ztráty hladinou u nezakrytého bazénu činí až 80%)
  • úspora energií potřebných pro ohřev vody
  • nižší spotřeba chemikálií pro údržbu
  • nízký odpar vody
  • ochrana před úrazem
  • bezpečnost dětí i domácích zvířat
  • jistota kvalitní vody v bazénu
  • elegantní design proti jiným alternativám

Skutečná úspora 

U venkovních bazénů dochází k úspoře na energiích, potřebných k vytápění bazénu až o 80%. Velkých úspor samozřejmě dosáhnete u používání chemikálií a dopouštění vody, protože lamelové kryty minimalizují přirozený odpar z hladiny bazénu. U vnitřních bazénů dochází k maximální úspoře i při vytápění a odvlhčení bazénové haly, samozřejmostí je úspora chemikálií a čerstvé dopouštěcí vody. Tyto náklady jsou sníženy až o 60%.

Vlastní navíjecí zařízení není součástí dodávky a objednává se dle výběru zvlášť

Zakázková výroba

Změřte délku bazénu a po vzdálenostech cca 1m nejužší šířku bazénu. Tyto rozměry uveďte v poznámce objednávky. Spočtěte plochu a zaokrouhlete na celé m2 nahoru. Tento počet uveďte do objednávky.

Vaši objednávku bereme pouze orientačně. Po objednávce se s Vámi spojíme a upřesníme veškeré podrobnosti dodávky.

Nabízíme Vám též možnost dodávky s montáží a využití slevy sníženou daní dle zákona o DPH (dodávka s montáží pro objekt RD objednatele do 350 m2 užitné plochy)

Hmotnost lamelového krytu činí cca 4,5kg/m2 plochy

DOTAZ NA ZBOŽÍ

No reviews