Robotický vysavač H7 DUO
Robotický vysavač H7 DUO
Robotický vysavač H7 DUO
  • -3 500,00 Kč
Robotický vysavač H7 DUO
Robotický vysavač H7 DUO
Robotický vysavač H7 DUO

Robotický vysavač H7 DUO

AS-69967
Skladem
50 629,00 Kč 54 129,35 Kč -3 500,00 Kč
S DPH

Nový robotický bazénový vysavač pro soukromé bazény H7 Duo

-vyčistí všechny nečistoty ze dna a stěn a bazénové linky bazénu v rekordně krátkém čase díky vyspělé elektronice Aquasmart.

Doporučen pro bazény do délky 15 m a objemu do 100 m³

Nový bazénový vysavač pro soukromé bazény. H7 Duo vyčistí všechny nečistoty ze dna bazénu, stěn a bazénové linky v rekordně krátkém čase díky vyspělé elektronice Aquasmart a velmi účinnému pohyblivému kartáči, který vyčistí nečistoty z jakéhokoli povrchu bazénu. Vysavač H7 Duo nabízí možnost výběru programu tak, aby byl bazén vždy dokonale vyčištěn. Manipulace s vysavačem je velmi snadná, filtrační koše s průhledným víkem jsou přístupné shora. Vysavač je opatřen funkcí elektronického Swivelu nové generace zamezující překrucování kabelu. Vysavač pracuje v 1,5 / 2 / 2,5 hodinových cyklech, je vybaven gyroskopem pro usnadnění pohybu vysavače, kabelem o délce 18 m, LED diodovou indikací zanesení filtračních košů, funkcí nastavení tvaru bazénu a detekcí překážky. Vysavač se díky výškově nastavitelným sacím tryskám dobře přizpůsobí jakémukoli povrchu bazénu. H7 Duo je vybaven vozíkem, PVA kartáči a dvěma trakčními motory. Vestavěný interní časovač umožňuje odložit čisticí program o 2, 3 nebo 4 dny. Průtok filtračním košem 20 m³/h. Ovládání vysavače pomocí aplikace nainstalované v chytrém telefonu prostřednictvím bezdrátové síťové technologie Bluetooth. Doporučen pro bazény do délky 15 m a objemu do 100 m³.

Připojení elektro
AC 230V/50Hz - napájení pohonu DC 12V
Cena dopravy
ZDARMA
Hmotnost kg
17,5
Program čištění dna
ANO
Program čištění stěn
ANO
Čištěná šířka
300 mm
Dálkový ovladač
Bluetooth ovládání
Pracovní cyklus (hod.)
1,5 a 2 a 2,5
Aquasmart - optimalizace programu
ANO
Vnitřní časovač
ANO
Indikace kontroly filtračního koše
ANO
Systém navigace GYRO
ANO
Délka kabelu
18 m
Transportní vozík
ANO
Sací výkon (m3/h)
20
Filtr
Přístup shora - průhledné víko
Filtrační vak
NE
Filtrační koš
ANO 2x
Nastavitelné sání
ANO
Napájení pohonu
2 x 24V DC bezkartáčové
Čistící kartáče / kola
PVA kartáče
Max. rozměr bazénu
15 m
2 ks
žádná hodnocení

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na Vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies.