Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Zastřešení bazénu DALLAS A 4,7 x 6,4 x 0,75 m Silver Elox s montáží


Zastřešení Dallas A - Silver elox (stříbrná barva konstrukce). Nízká oblouková varianta posuvného zastřešení bazénu - kompletní moderní nízké zastřešení s odjezdy oblouků na obě strany.

Včetně montáže a dopravy do 100km od naší provozovny zdarma.

Více informací

AB_048.00.1110.1

Termín dle dohody

Tagy (štítky):
 • bazénů
 • zastreseni
 • klasik
 • To se mi líbí? Sdílet:

  Přidat na seznam přání

  • Doprava od 2000,- Kč zdarma (kromě vyjímek)
  • Rozvoz službami DPD a TOPTRANS
  • Zboží skladem do druhého až třetího dne

  Zastřešení bazénu DALLAS "A" 4,7 x 6,4 x 0,75 m Silver Elox NOBOX s montáží

  IDEÁLNÍ TVAR DO VŠECH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK

  Propojení rafinovaných elegantních oblouků se střízlivými rovinami dává zastřešení Dallas punc špičkového modelu, ve kterém najde zalíbení snad každý. Jeho signifikantně zaoblené strany, přecházející v charakteristickou plochu střední části, společně modelují působivý vnitřní prostor, a to při zachování minimálních vnějších rozměrů. Sofistikovaný Dallas zkrátka bude vaší zahradě slušet.  Kolejiště se volí buď podle délky bazénu, nebo v případě požadavku na odsun zastřešení bazénu mimo bazén se volí prodloužení kolejiště o požadovanou délku.

  Zastřešení bazénu DALLAS vytvoří z vašeho bazénu nadčasový doplněk, který nikdy nevyjde z módy. Skvěle zapadne do celkové koncepce jakékoliv zahrady a umožní plavat v zakrytém bazénu i za nepříznivého počasí.

  Barva zastřešení

  Tento model je v barevném provedení SILVER ELOX - stříbrný elox. Povrchovou úpravu zajišťuje největší prášková lakovna v Evropě s možností lakování i dekorování. Při práci je používána nejmodernější technologie a přístroje, takže výsledek je vždy perfektní! Prášková lakovna ALBIXON je držitelem certifikátu GSB International. Jedná se o tzv. pečeť kvality".

  Moduly

  Zastřešení je vybaveno teleskopickými moduly o délce 219 cm. Jsou navrženy tak, aby se dalo celé zastřešení složit na délku jednoho modulu.

  Moduly jsou ve tvaru výseku pravidelného kruhu, klasického a funkčního designu. Každý modul má standardně dvě aretace, s bezpečnostními růžicemi, které zajišťují modul proti samovolnému pohybu. V základní výbavě tohoto produktu jsou růžice neuzamykatelné, na přání je lze opatřit zámkem pro ještě větší bezpečnost.

  Krytinu modulu tvoří čirý dutinkový polykarbonát v tloušťce 8 mm. Tento materiál není náročný na údržbu a zároveň díky svým termoizolačním vlastnostem napomáhá k ohřevu bazénové vody. Samozřejmou vlastností výplně je ochrana před UV zářením.

  Nosné profily

  Profily se vyrábí ze speciální extrémně odolné slitiny hliníku, hořčíku a křemíku. Profily mají na boční straně modulu zakulacený tvar kvůli zlepšení ergonomie. Na jednom modulu se nacházejí tři nosné profily. Jejich rozměr je 40 x 55 mm.

  Vstup do zastřešení 

  Boční vstup je umístěn v největším modulu a umožňuje pohodlný vstup do bazénu, aniž by se musel celý modul či zastřešení posouvat. Zákazník má volitelnou možnost umístění ve čtyřech variantách. Vstup je opatřen uzamykatelným madlem z vnější strany z důvodu maximální bezpečnosti. Číselnou volbu kvadrantu umístění vstupu ( 1-4 viz obrázek v galerii) uveďte do poznámky.

  POSUVNÉ VSTUPNÍ DVEŘE

  Kolejiště

  Zastřešení je vybaveno kolejemi na obou stranách. Délka kolejí je stejná jako délka zastřešení. Abyste mohli posunout zastřešení mimo plochu vašeho bazénu, doporučujeme vám koupit si prodloužení kolejí.

  Pochozí kolej AIR byla vyvinuta tak, aby zakrývala kotvící materiál a zároveň byla příjemná na došlap. Rozteč 70 mm mezi modulovými kolečky, výška koleje 20 mm. Kolej je opatřena povrchovou úpravou elox. Snadno se zapouští do podloží a má optimalizovaný odvod vody. U každého modelu lze prodloužit délku zastřešení o libovolnou délku kolejiště.

  Balení zastřešení

  Zastřešení se přepravuje v předmontovaném stavu na zajištěném kolejišti nákladního vozu na místo montáže.

  Cena obsahuje kompletní zastřešení včetně montáže u rodinného domu objednatele se sníženou sazbou DPH v souladu se zákonem o DPH (montáž u RD objednatele s užitnou plochou do 350 m2 ).

  Vaše případná objednávka je pouze informativní, obratem se s Vámi spojíme a dohodneme podrobnosti pro bližší informace k uzavření kupní smlouvy

  Výroba a montáž bazénové technologie

  Model zastřešeníDALLAS A
  Barva konstrukceStříbrný SILVER ELOX
  Maximální vnější šířka B406 cm
  Minimální vnitřní šířka A378 cm
  Maximální vnější výška V75 cm
  Maximální vnější délka E646 cm
  Zastřešená plocha350 x 635 cm
  Typ kolejištěPrůběžné pochozí trojkolej AIR
  Prodloužení kolejištěNa objednávku
  Počet modulů3 ks
  Nosné profily modulu40 x 55 mm
  Počet profilů na modulu3 ks
  Výplň modulůDutinkový polykarbonát 8 mm
  Přední čeloOdnímatelné vcelku
  Výplň předního čelaDutinkový polykarbonát 8 mm
  Zvýšení spodní hrany předního čela o9,5 cm
  Zadní čeloNapevno vcelku
  Výplň zadního čelaDutinkový polykarbonát 10 mm
  Zvýšení spodní hrany zadního čela o9,5 cm
  VstupPosuvné dveře na předním oblouku 4 var.
  Typ závozu na místoVe smontovaném stavu
  Vstup bočníV největším modulu, 4 možnosti umístění
  Hmotnost zastřešení310 kg
  Doprava zastřešeníZDARMA
  Montáž zastřešení v ceněANO

   Zaměření zastřešení bazénu

   Zaměření a stavební příprava pro zastřešení bazénu

   Ke stažení (87.68k)

   Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

   Napsat recenzi

   Zastřešení bazénu DALLAS A 4,7 x 6,4 x 0,75 m Silver Elox s montáží

   Zastřešení bazénu DALLAS A 4,7 x 6,4 x 0,75 m Silver Elox s montáží

   Zastřešení Dallas A - Silver elox (stříbrná barva konstrukce). Nízká oblouková varianta posuvného zastřešení bazénu - kompletní moderní nízké zastřešení s odjezdy oblouků na obě strany.

   Včetně montáže a dopravy do 100km od naší provozovny zdarma.

   1 Produktů ve stejné kategorii