Zastřešení bazénu KLASIK A SMART 3,6 X 6,43 x 1 m Silver Elox s montáží


Zastřešení Klasik Smart A - silver elox. Levná oblouková varianta posuvného zastřešení bazénu - kompletní předmontovaná stavebnice vcelku. Včetně montáže zdarma.

Více informací

AB_416.00.1111.1

Termín po dohodě

69 431 Kč s DPH

To se mi líbí? Sdílet:

Přidat na seznam přání

  • DOPRAVA ZBOŽÍ ZDARMA OD 2000,- KČ
  • ROZVOZ PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE SLUŽBOU DPD
  • ZBOŽÍ SKLADEM OBVYKLE DO DRUHÉHO AŽ TŘETÍHO DNE

Levné zastřešení bazénu KLASIK SMART "A" 3,6 x 6,4 x 1 m Silver Elox s montáží

Již sám název napovídá, že jde o modelovou řadu zastřešení bazénu Klasik, která je typická svým klasickým obloukovým tvarem. Oblouková konstrukce zastřešení bazénu Klasik vychází z půlkruhového tvaru a ze všech modelů je nejvíce staticky odolná vůči povětrnostním vlivům a působení sněhu. Jedná se o nejvíce oblíbený model zastřešení bazénu mezi klienty, jelikož se vyznačuje nejdostupnější cenou a vhodností i pro horské oblasti. Kolejiště se volí buď podle délky bazénu, nebo v případě požadavku na odsun zastřešení bazénu mimo bazén se volí prodloužení kolejiště o požadovanou délku.

Zastřešení KLASIK vytvoří z vašeho bazénu nadčasový doplněk, který nikdy nevyjde z módy. Skvěle zapadne do celkové koncepce jakékoliv zahrady a umožní plavat v zakrytém bazénu i za nepříznivého počasí.

Typický oblý tvar a cenová dostupnost z tohoto modelu právem činí jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších typů zastřešení nejen u nás, ale i v celé Evropě. Možná jde o model klasický, nikoli však fádní či nudný. Klasik díky svému vkusnému minimalistickému designu a vysoce kvalitnímu provedení dodá každému bazénu sofistikovaný vzhled.

Barva zastřešení

Tento model je v barevném provedení SILVER ELOX - stříbrný elox. Povrchovou úpravu zajišťuje největší prášková lakovna v Evropě s možností lakování i dekorování. Při práci je používána nejmodernější technologie a přístroje, takže výsledek je vždy perfektní! Prášková lakovna ALBIXON je držitelem certifikátu GSB International. Jedná se o tzv. pečeť kvality".

Moduly

Zastřešení je vybaveno teleskopickými moduly o délce 219 cm. Jsou navrženy tak, aby se dalo celé zastřešení složit na délku jednoho modulu.

Moduly jsou ve tvaru výseku pravidelného kruhu, klasického a funkčního designu. Každý modul má standardně dvě aretace, s bezpečnostními růžicemi, které zajišťují modul proti samovolnému pohybu. V základní výbavě tohoto produktu jsou růžice neuzamykatelné, na přání je lze opatřit zámkem pro ještě větší bezpečnost.

Krytinu modulu tvoří čirý dutinkový polykarbonát v tloušťce 8 mm. Tento materiál není náročný na údržbu a zároveň díky svým termoizolačním vlastnostem napomáhá k ohřevu bazénové vody. Samozřejmou vlastností výplně je ochrana před UV zářením.

Nosné profily

Profily se vyrábí ze speciální extrémně odolné slitiny hliníku, hořčíku a křemíku. Profily mají na boční straně modulu zakulacený tvar kvůli zlepšení ergonomie. Na jednom modulu se nacházejí dva nosné profily. Jejich rozměr je 40 x 55 mm.

Vstup do zastřešení 

Vstup do zastřešení je umožněn odsuvem oblouku, nebo odmontováním předního čela na velkém oblouku

Kolejiště

Zastřešení je vybaveno kolejemi na obou stranách. Délka kolejí je stejná jako délka zastřešení. Abyste mohli posunout zastřešení mimo plochu vašeho bazénu, doporučujeme vám koupit si prodloužení kolejí.

Pochozí kolej AIR byla vyvinuta tak, aby zakrývala kotvící materiál a zároveň byla příjemná na došlap. Rozteč 70 mm mezi modulovými kolečky, výška koleje 20 mm. Kolej je opatřena povrchovou úpravou elox. Snadno se zapouští do podloží a má optimalizovaný odvod vody. U každého modelu lze prodloužit délku zastřešení o libovolnou délku kolejiště.

Balení zastřešení

Zastřešení se přepravuje v předmontovaném stavu na zajištěném kolejišti nákladního vozu na místo montáže.

Cena obsahuje kompletní zastřešení včetně montáže u rodinného domu objednatele se sníženou sazbou DPH v souladu se zákonem o DPH (montáž u RD objednatele s užitnou plochou do 350 m2 ).

Vaše případná objednávka je pouze informativní, obratem se s Vámi spojíme a dohodneme podrobnosti pro bližší informace k uzavření kupní smlouvy

Výroba a montáž bazénové technologie

Model zastřešeníKLASIK SMART A
Barva konstrukceStříbrný SILVER ELOX
Maximální vnější šířka B361 cm
Minimální vnitřní šířka A333 cm
Maximální vnější výška V100 cm
Maximální vnější délka E640 cm
Zastřešená plocha319 x 635 cm
Typ kolejištěPrůběžné pochozí trojkolej AIR
Prodloužení kolejištěNa objednávku
Počet modulů3 ks
Nosné profily modulu40 x 55 mm
Počet profilů na modulu2 ks
Výplň modulůDutinkový polykarbonát 8 mm
Přední čeloOdnímatelné vcelku
Výplň předního čelaDutinkový polykarbonát 8 mm
Zvýšení spodní hrany předního čela o10 cm
Zadní čeloNapevno vcelku
Výplň zadního čelaDutinkový polykarbonát 10 mm
Zvýšení spodní hrany zadního čela o10 cm
VstupOdsuvem oblouku
Typ závozu na místoVe smontovaném stavu
Hmotnost zastřešení210 kg
Doprava zastřešeníK vyzvednutí ve výrobě zdarma - jinak placená po dohodě
Montáž zastřešení v ceněANO

Zaměření zastřešení bazénu

Zaměření a stavební příprava pro zastřešení bazénu

Ke stažení (87.68k)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Zastřešení bazénu KLASIK A SMART 3,6 X 6,43 x 1 m Silver Elox s montáží

Zastřešení bazénu KLASIK A SMART 3,6 X 6,43 x 1 m Silver Elox s montáží

Zastřešení Klasik Smart A - silver elox. Levná oblouková varianta posuvného zastřešení bazénu - kompletní předmontovaná stavebnice vcelku. Včetně montáže zdarma.